Idea PAUSE

W dzisiejszych czasach,

Pracujemy, aby mieć za co żyć. W pogoni za pracą, nie mamy czasu aby żyć.

Wszyscy jesteśmy zabiegani i brakuje nam czasu na odpoczynek. Każdy z nas potrzebuje zatrzymać się na chwilę. Coraz częściej zapominamy o sobie. Na pytanie, jak często pozwalasz sobie na chwilę relaksu najczęściej pada odpowiedź: „rzadko, nie mam na to czasu”. W większości przypadków, relaks kojarzy nam się z wyjazdami do SPA, ośrodków rekreacyjnych lub wizyty u masażysty. I dlatego nie mamy na to czasu. Błędne jest jedynie założenie, że relaks związany jest z wyjazdem. Ideą PAUSE jest obalenie tego stereotypu.

Zakładając, że:
– raz w miesiącu- to naprawdę nie jest wiele- uwierz, że znajdziesz takie miejsce w kalendarzu!
– prosto do Twoich drzwi – bez konieczności wychodzenia z domu!
– zostanie dostarczone Pudełeczko Niespodzianka – wypełnione starannie dobranymi kosmetykami do pielęgnacji ciała, zebranymi z całego świata, kawałkiem czekolady i rozmaitymi herbatami- oh, TAK!

Nadal stoisz przy swoim, że nie masz czasu na relaks?

Powiedz sobie TAK, zrób sobie PAUSE.
Dobry odpoczynek pozwala zregenerować siły do dalszej pracy, odbudować motywację i chęć do działania. Przekonaj się samemu. Tak mało trzeba, a ile możesz zyskać!

Pomyśl o najbliższych i zadbaj o nich!
PAUSE to doskonały pomysł na prezent. Jest tak wiele okazji do obdarowywania prezentami naszych najbliższych. Często brakuje nam jedynie pomysłu. PAUSE zadba o Twoich najbliższych, a prezent z pewnością będzie trafiony- przecież każdy zasługuje na chwilę relaksu!